Wie zijn wij?

Team erfgoed zuidwest

Lieze Neyts

Lieze is coördinator erfgoed. Zij buigt zich over het beleid van erfgoed zuidwest, neemt de coördinatie van de erfgoedcel voor haar rekening en is het aanspreekpunt wanneer het over digitalisatie, immaterieel erfgoed en subsidies gaat.

lieze@zuidwest.be

Jelle De Rock

Jelle is erfgoedconsulent. Je kan bij hem terecht voor al je vragen over de inventarisatie en waardering van religieus erfgoed (ongeacht de religie) en erfgoedzorg. Hij helpt ook mee nadenken over wat er met dit erfgoed kan gebeuren bij de neven- of herbestemming van een gebedshuis/kerk. Jelle blijft tot eind december 2021 actief bij erfgoed zuidwest.

jelle@zuidwest.be 

Triene Vandenbussche

Triene is erfgoedconsulent en helpt je graag verder rond erfgoedzorg. Je kan bij haar terecht voor al je vragen over de inventarisatie, waardering en herbestemming van religieus erfgoed (ongeacht de religie). Triene is het aanspreekpunt voor de uitleendienst en begeleidt je graag bij vragen over jouw erfgoedcollectie. 

triene@zuidwest.be 

Mies Degroote

Mies is erfgoedconsulent en nodigt je graag uit voor erfgoedcafés en brainstorms. Je kan bij haar terecht voor publiekswerking, erfgoededucatie en Erfgoeddag. 

mies@zuidwest.be

Margot Logier

Margot is erfgoedconsulent. Je kan bij haar terecht voor de maandelijkse nieuwsbrief, de communicatie van de erfgoedcel, Tapijtsgeest (project industrieel erfgoed) en Erfgoeddag. 

margot@zuidwest.be 

 

Erfgoed zuidwest maakt deel uit van het het team van het ruimere zuidwest-team met algemeen coördinator Marnix Theys (marnix@zuidwest.be), vrijetijdsnetwerker Jonathan Depoot (jonathan@zuidwest.be) en een cultuurconsulent.